top of page

OPINIE DOTYCZĄCE SENSOMI

"Polecam współpracę z Panią Izabelą Pietrowską rodzicom, których dzieci mają trudności w szkole. Jestem mamą uczennicy 1 klasy liceum. Panią Izabelę poznałam w czasie wykładu w szkole podstawowej, do której córka uczęszczała. Treść wykładu była dla mnie bardzo cenna. Wiedziałam, że córka ma trudności w nauce, miała już opinię o dysleksji. Po wykładzie, indywidualnie rozmawiałam z Panią Iza o trudnościach w szkole. Od tego czasu od 3 lat córka uczęszcza na zajęcia do Pani Izy. Dzięki terapii pedagogicznej córka nadrobiła zaległości z języka polskiego, jak również odżyła w niej  motywacja do nauki. Dzięki współpracy z Panią Izą wiem jak wspierać dziecko z trudnościami w uczeniu się oraz jak rozmawiać z Nauczycielami, którzy często nie rozumieją co to jest dysleksja. Poprzez terapię pedagogiczną córka rozwija swój potencjał, wzmacnia poczucie wartości. Dzięki zajęciom z Panią Izą córka zdała egzamin ośmioklasisty z języka polskiego na bardzo dobrym poziomie. Pani Iza świetnie nawiązuje kontakt z dziećmi, młodzieżą, docenia ich wysiłek i pochwala pracę, dzięki temu u dzieci wzrasta motywacja do nauki oraz wiara we własne możliwości."

- Mama uczennicy z głęboką dysleksją rozwojową

"Pani Iza jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, która ma fenomenalne podejście do dzieci. Jest świetną specjalistką z bardzo dużym doświadczeniem i wyczuciem.

Już po pierwszym spotkaniu ze Stasiem (wówczas uczniem klasy pierwszej) Pani Iza przedstawiła mi swoje przypuszczenia co do zaburzeń przetwarzania słuchu oraz dysleksji. Potwierdziło się to po przeprowadzeniu badań w tych kierunkach.

Praca Pani Izy ze Stasiem w obszarze dysleksji przynosi wymierne rezultaty. Staś bardzo lubi te zajęcia. Pomoc Pani Izy została doceniona także przez psychologów z właściwej dla Stasia Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej, którzy bardzo wysoko ocenili postępy Stasia, poczynione dzięki lekcjom Pani Izy. Dziękuję."

 

- Ojciec Stasia

"Terapia pedagogiczna w SENSOMI to dla naszego dziecka wspaniale spędzony czas. Nawet gdy córka przed zajęciami akurat nie ma humoru, to po kilku sekundach z Panią Izą jest zadowolona i ochoczo przystępuje do działań (nie wiem, jak Pani to robi!).
Chodzimy od pierwszej klasy szkoły podstawowej ze względu na ryzyko dysleksji (teraz jest w trzeciej klasie). Widzimy efekty! Córka lepiej czyta, potrafi się skupić i nie popełniać tylu błędów. Wiemy, że dzięki temu wyzwania, jakie stawia edukacja w starszych klasach, nie będą nam straszne."

- Rodzice Oli

"Pani Izabela Pietrowska jest osobą niezwykle kompetentną, posiadającą dużą i obszerną wiedzę w zakresie pedagogiki. Mam do niej zaufanie i mogę polegać na jej wyczuciu doboru metodyki i skuteczności w pracy z dysfunkcjami mojego dziecka. Nie bez znaczenia dla mnie jest zamiłowanie Pani Izabeli do nieustannego rozwoju i wytrwałości podjętych działań, a to co najbardziej mnie ujmuje, to Jej perlisty śmiech i kojące stwierdzenie: "Proszę Pani, jest dobrze"."

- Mama uczennicy I klasy technikum ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się

"Wspaniałe miejsce, by pomóc Twojemu dziecku pokonać trudności wynikające np z dysleksji. Córka bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach i co najważniejsze  widać postępy, które robi. Specjaliści i terapia na wysokim poziomie. Przede wszystkim zainteresowanie dzieckiem, jego problemami i ogromna chęć pomocy. Pani Iza i Pani Agatka to terapeutki z ogromnym sercem i wiedzą. Pełen profesjonalizm i pasja z wykonywanej pracy. Polecam SENSOMI :)"

- Mama Moniki

"Bardzo się cieszę, że znalazłam "Sensomi" i mogę polecić placówkę z czystym sumieniem. Jest to miejsce, w którym dobro dziecka jest na 1-szym miejscu. P. Izabelę poznaliśmy podczas diagnozy. P. Izabela jest przesympatyczną, ciepłą, optymistyczną osobą a przy tym bardzo kompetentną, fachową, która zorientowana jest na dobro, pomoc dziecku. Jest również bardzo oddana swojej pracy. Syn obecnie ma zajęcia z p. Agatą, o której mogę powiedzieć jedynie w samych superlatywach. P. Agata jest również bardzo ciepłą, serdeczną osobą. Pedagogiem  o dużej wiedzy, doświadczeniu i cierpliwości w pracy z dziećmi. Bardzo zaangażowana w pracę z synem i super podejściem do syna. Komunikacja z p. Agata przebiega wzorcowo.  Dobro dziecka, chęć pomocy dziecku jest u niej na 1-szym miejscu. Cieszę się, że udało nam się znaleźć "Sensomi"."

- Mama ucznia VI klasy szkoły podstawowej

"Pani Agata jest niezwykle zaangażowaną terapeutką, ciepłą, umiejącą nawiązać świetny kontakt z nastolatkiem. Wspiera syna jednocześnie systematycznie pracując z nim nad jego trudnościami. Syn (głęboka dysleksja) pracuje z nią od pół roku i już widać efekty. Mimo, iż wiemy, że przed synem jeszcze długa droga, to jesteśmy dobrej myśli. Syn zaczyna wierzyć w swoje możliwości szkolne, a ja wiem, że jest w dobrych rękach."

- Mama ucznia ósmej klasy szkoły podstawowej

Więcej opinii znajduje się na profilu placówki na Facebooku oraz wizytówce firmy w Google.

bottom of page